nemovitosti

Prodej třípodlažního rodinného domu se zahradou v obci Dolní Dvořiště

6.660.000 Kč
Celkem 13 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
Makléř Zita
telefon: +420725802515, +420777101524
zita.slukova@seznam.cz

Prodej třípodlažního rodinného domu se zahradou v obci Dolní Dvořiště

6.660.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji rodinný dům v centru obce stojící na pozemku se zahradou o celkové výměře 1175 m2 s dřevěným přístřeškem pro parkování a zděným zahradním domkem s nízkou sedlovou střechou. Dům je vytápěn ústředním kotlem na dřevěné pelety, teplá voda je zajištěna bojlerem. Dům je napojen na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Dům není připojen na zemní plyn, je však zřízena plynová přípojka do skříně umístěné na uliční fasádě. Podlahy obytných místností jsou buď dřevěné, nebo s plovoucí podlahou. V ostatních místnostech je umístěna keramická dlažba. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Zastavěná plocha domu je 161 m2, výměra prvního nadzemního podlaží činí 160 m2; výměra druhého nadzemního podlaží činí 113 m2, výměra podzemního podlaží (suterénu) činí 173 m2. V domě se nachází 2 bytové jednotky (3+1 a 1+1) s možností rozšíření o (2+1) v prvním patře domu, přístupného ze vstupní haly. V přízemí domu se nachází velká vstupní hala s barem, směrem do zahrady (jižní strana domu) se nachází 1 bytová jednotka o velikosti 3 + 1 s příslušenstvím. Ze dvou místností umístěných v této jednotce je přístup na balkon (vzhledem ke svažitosti terénu je bytová jednotka směrem do zahrady již v prvním patře). V suterénu domu na jižní straně se nachází bytová jednotka o velikosti 1 + 1 s příslušenstvím, z kuchyně je přístup na zimní zahradu se vstupem na zahradu. Dále se v suterénu domu nachází technické zázemí jako je prádelna, garáž a kotelna.
Dům nabízí klidné bydlení nejen pro jednu rodinu a tak ho lze využít i jako investici. V místě autobus i vlak, obchod s potravinami, škola i školka, pošta, zdravotnické zařízení. 

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
RL00184
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Dolní Dvořiště
Plocha pozemku:
1175 m2
Plocha zastavěná:
161 m2
Plocha podlahová:
446 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
velmi dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
centrum obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
2|approximate|Dolní Dvořiště, okres Český Krumlov, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
, Dolní Dvořiště, okres Český Krumlov, Czech Republic

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka: